STROJNÍ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte vzdělání strojírenského zaměření a orientujete se v oblasti mechanických, pneumatických a hydraulických prvků? Získal jste praxi v automobilovém průmyslu a jste schopen zajistit chod výrobních linek? Orientujete se v plánování údržby a chcete pracovat na zajímavé pozici v mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Mladá Boleslav, hledá do svých řad kandidáta na pozici STROJNÍ SPECIALISTA.

Pracovní náplň

  • Zajišťování chodu výrobních linek
  • Plánování preventivní údržby strojů
  • Provádění údržby
  • Odpovědnost za odstraňování poruch
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Vyučení strojního zaměření
  • Praxi v oblasti mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Zkušenosti s údržbou výrobních linek
  • Platný průkaz na VZV
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonusy
  • Školení

  • Místo výkonu práce je v okrese Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.