SERVISNÍ TECHNIK - AUTOMECHANIK

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste technicky zdatný/á, časově flexibilní a rád/a cestujete? Jste vyučený automechanik, nebo mechanik? Zaujala Vás pozice SERVISNÍ TECHNIK - AUTOMECHANIK? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - AUTOMECHANIK (20 – 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Servis a instalace strojů a zařízení
  • Analýza závad u zařízení
  • Komunikování s kolegou v týmu a se zákazníky
  • Cestování po regionu v rámci servisu
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici velmi vítáme
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po regionu
  • Samostatný a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Možnost vlastní seberealizace v práci
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řádné zaškolení
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko