TESTER/KA OVLÁDÁNÍ

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Hledáte práci na zajímavých projektech? Pokud jste komunikativní a máte zájem o elektroniku a automobily, tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • testování hlasového ovládání aplikace dle připravených testů
  • reporting funkčnosti a bugů
  • tvorba dokumentace
  • spolupráce s Test owner na jednotlivých specifikacích

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • samostatnost, spolehlivost
  • zájem o elektroniku a automobily

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pružná pracovní doba
  • moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zvýhodněného pořízení vozu

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.