NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte práci, kde budete moci rozvíjet cizí jazyky? Umíte kreativně řešit překážky? Jste férový a nebojíte se zeptat? Pak nám pošlete Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro výrobní společnost, která sídlí v Hradci Králové, na pozici: NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • vést řádnou evidenci v informačním systému
  • nákup materiálu/dílů dle požadavku
  • dodržování plánu výroby a termínů dodávek
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • komunikativní znalost AJ a mírně pokročilou znalost NJ
  • orientaci ve výkresové dokumentaci - výhodou
  • pokročilou znalost MS Office a Outlook
  • proaktivní přístup a pečlivost

Co nabízíme?

  • pololetní a vánoční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • jednosměnný provoz – pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.