PRACOVNÍK V OBLASTI NÁKUPU

27000 - 32000 Kč

Hledáte práci, kde budete moci rozvíjet cizí jazyky? Umíte kreativně řešit překážky? Jste férový a nebojíte se zeptat? Pak nám pošlete Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro výrobní společnost, která sídlí v Hradci Králové, na pozici: PRACOVNÍK V OBLASTI NÁKUPU

Pracovní náplň

  • vést řádnou evidenci
  • nákup materiálu/dílů dle požadavku
  • dodržování plánu výroby a termínů dodávek
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání s 1 rokem praxe v oblasti nákupu
  • komunikativní znalost AJ a mírně pokročilou znalost NJ
  • orientaci ve výkresové dokumentaci-výhodou
  • pokročilou znalost MS Office a Outlook

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • jednosměnný provoz – pružnou pracovní dobu
  • pololetní a vánoční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi