SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praxi z oblasti kvality nejlépe z výrobní společnosti? Hledáte stabilitu velké mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost se dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: SPECIALISTA KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s dodavateli a v mezinárodních a podnikových materiálových týmech
  • Odpovědnost za výrobní kvalitu
  • Kontrola a reklamace nakupovaných materiálů
  • sledování a vyhodnocování statistik a následná hodnocení dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ technické vzdělání
  • praxi v elektrotechnické/strojní výrobě
  • znalost řídicího systému SAP
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s tradicí
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • týden dovolené navíc
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,-Kč po zkušební době
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)
  • společenské aktivity
  • místo výkonu práce: okres Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.