ZÁKAZNICKÝ DISPONENT

Jste technický typ a zároveň rádi komunikujete s lidmi? Chcete práci, která je různorodá? Staňte se součástí týmu odborníků mezinárodní společnosti! ZÁKAZNICKÝ DISPONENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyřizování požadavků zákazníků
  • Přijímání reklamací
  • Kontrola plnění záručních oprav
  • Dohled nad realizací nápravných opatření
  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci
  • Znalost MS Office
  • Dobré organizační schopnosti, pečlivost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Příležitost pro absolventy
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj