BACKEND DEVELOPER

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s programováním v .NET? Chtěli byste být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi? Chtěli byste se profesně posunout zase o kus dále? Tak toto je něco pro Vás! BACKEND DEVELOPER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Správná trefa! Pokud se chcete věnovat oblasti vývoje, tato společnost je pro Vás to pravé!

Pracovní náplň

  • Vývoj backend části webových aplikací
  • Účast při návrzích celkové architektury
  • Spolupráce s QA týmem při testování
  • Porozumění požadavkům na příslušný SW

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost v backend vývoji v .NET
  • Praxi ve vývoji webových aplikací
  • Znalost frontend technologií jako HTML5 a JavaScript
  • Schopnost psát kód pro prostředí databází a klientských serverů
  • Anglický jazyk - středně pokročilý

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční mzdový bonus
  • Hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Produkty společnosti zdarma

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.