VÝVOJÁŘ PROTOTYPŮ A TEST. ZAŘÍZENÍ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás vývoj HW a máte zkušenosti s jeho konstrukcí? Jsou Vaše zařízení nasazena v praxi? Zajímají Vás a baví nové automobily? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Chcete práci, kde budete přímo komunikovat s dalšími vývojáři elektroniky u osobních vozů? Pokud ANO, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Úspěšná, moderní společnost hledá schopného a zkušeného kolegu na pozici VÝVOJÁŘ PROTOTYPŮ A TESTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Komunikace napříč společností, občasné zahraniční cesty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru podmínkou
  • Znalosti a prokazatelné zkušenosti v oblasti návrhů digitálních a analogových obvodů
  • Orientace v programování v jazyku C výhodou
  • Zkušenost s návrhy vícevrstvých PCB vítána
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou (slovem i písmem)
  • Samostatnost, týmového ducha, zájem o vývoj automobilů
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou upráci na unikátních projektech
  • Vzdělávání - jazykové i odborné
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Příspevky na životní a penzijní připojištění
  • Lokalita: Praha
  • Nástup ihned nebo dohodou