SUPERVIZOR VÝROBY

Byli byste rádi součástí týmu výrobní společnosti v divizi AUTOMOTIVE? Těšilo by Vás vést tým lidí a řídit oddělení výroby? Je to výzva, že ANO? Klademe důraz na technicky zdatné jedince, kteří jsou zkušení a umí se orientovat na zákazníka. Na Váš životopis se budeme těšit! Společnost s mezinárodním přesahem, která se zabývá obráběním a dalšími úpravami v automotive, hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: SUPERVIZOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Řízení výrobního týmu
  • Zodpovědnost za optimalizaci výroby
  • Reportování a komunikace s mateřskou společností
  • Efektivní plánování všech objednávek
  • Dohlížení na celý proces kvality výroby a řešení nastalých problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka/denní komunikace
  • Zkušenosti s vedením celého chodu oddělení výroby a týmu lidí
  • Znalost automotive požadavků a norem - výhodou
  • Velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office) zejména Excel
  • Organizační schopnosti a práci v týmu

Co nabízíme?

  • Možnost rozvoje
  • Získání zkušeností z prostředí výrobní firmy
  • Stmelený kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • Závodní stravování
  • Firemní společenské akce

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj