MECHANIK/ČKA – MANUÁLNÍ ZRUČNOST

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste manuálně zruční? Baví Vás práce se dřevem, kůží či kovem a jemná mechanika? Hledáte práci ve výrobě, kde využijete svoji šikovnost? Chcete pracovat na jednu směnu v příjemném kolektivu? Napište! Výrobní společnost hledá, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá šikovného mechanika/mechaničku do svého týmu na pozici: MECHANIK/ČKA – MANUÁLNÍ ZRUČNOST

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací
  • Lepení, montáž a úprava drobných dílů
  • Komunikace s dalšími odděleními firmy
  • Vhodná pro muže i ženy

Co požadujeme?

  • MANUÁLNÍ ZRUČNOST, ŠIKOVNOST
  • Ochotu učit se nové věci
  • Vyučení (v technickém oboru – bereme jako výhodu, ne povinnost)
  • Aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci na jednu směnu
  • 25 dní dovolené
  • Placené přesčasy

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové