TRUHLÁŘ – PRÁCE SE SPODNÍ FRÉZOU

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Baví tě práce se dřevem? Chceš se zapojit do pohodového týmu a pracovat na světových zakázkách? Pokud jsi už někdy navíc pracoval se spodní frézou, určitě čti dál! Česká firma v Královehradeckém kraji, hledá šikovného kolegu na pozici: TRUHLÁŘ – PRÁCE SE SPODNÍ FRÉZOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha základních obráběcích strojů (pila, fréza, bruska)
  • Práce dle technické dokumentace
  • Montážní práce
  • Různorodá práce – práce na více stanovištích

Co požadujeme?

  • Znalost práce se spodní frézou velkou výhodou
  • Vyučení v oboru truhlář či tesař výhodou, ne podmínkou
  • Fyzickou zdatnost
  • Pracovitost, zodpovědnost a svědomitost
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Možnost stát se součástí světově uznávané a vyhledávané firmy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Cílové odměny
  • Práce na hlavní pracovní poměr

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové