TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte perspektivní uplatnění, kde budete zodpovědní za výsledky týmu konzultantů a budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a jsou Vašimi silnými stránkami obchodní a manažerské dovednosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás!! Jsme největší českou personální agenturou se silným postavením na trhu a pro naši centrálu v Brně hledáme zkušenou kolegyni/kolegu na pozici: TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým
  • obchodní aktivity včetně hledání nových obchodních partnerů
  • účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • aktivní práce s konzultanty – koučink, školení, další rozvoj týmu atd.
  • zodpovědnost za finanční plnění plánů týmu a jednotlivých konzultantů
  • administrativa spojená s pozicí
  • reportování nadřízenému
  • kontrola dodržování pracovních procesů
  • výběr nových členů týmu
  • spolupráce s ostatními týmy a pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti v obchodní činnosti se zodpovědností za plnění plánů
  • zkušenosti se zaškolováním podřízených/kolegů a vedením týmu
  • aktivní znalost angličtiny, případně němčiny
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • zaměření na výsledky, cílevědomost
  • profesionální vystupování
  • ŘP (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • práci v moderní české společnosti v příjemném prostředí
  • fixní mzdu + měsíční odměny z plnění obchodního plánu
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnosti home office
  • stravenky
  • příspěvky na vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • 5 Sick days za rok
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zdarma teplé a studené nápoje na pracovišti
  • notebook a telefon i k osobním účelům
  • firemní soutěže s hodnotnými výhrami
  • teambuildingové akce
  • dog friendly office

  • místo výkonu práce: Brno