UX DESIGNER (35-45.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Zajímáš se o design a rád by ses podílel na návrhu SW produktů? Máš anglický jazyk na pokročilé úrovni? Pokud ano, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Návrh designu SW produktů
  • Analýza uživatelského prostředí
  • Tvorba návrhů a prototypů
  • Uživatelské testování

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici UX designera alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vývojem designu a konfigurací
  • Nasazování designu na SW produkty výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, možnost až 11 týdnů
  • Jazykové, vzdělávací kurzy a workshopy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příjemné pracovní prostředí (fotbálek, relax zóna, šipky, Playstation, Xbox)
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.