MANAŽER SKLADU S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte dokončené středoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením menšího či většího skladu? Zvládnete se domluvit anglicky? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vám otevře nové možnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v češtině i v angličtině na níže uvedený e-mail! Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí jejího týmu na pozici: MANAŽER SKLADU S AJ

Pracovní náplň

  • vedení skladu ve výrobní společnosti
  • koordinace a řízení týmu skladníků
  • kontrola příjmu a výdeje materiálu
  • zajištění administrativních činností
  • proškolování nových pracovníků

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • schopnost domluvit se anglicky
  • znalost systému FIFO - výhodou
  • praxi na podobné pozici
  • dobré analytické a logické myšlení

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené
  • stravenky
  • motivující finanční ohodnocení
  • pravidelné bonusy a prémie
  • práci na jednu směnu

  • místo výkonu práce: okres Svitavy