SPECIALISTA NAVIGACÍ A RÁDIÍ - JAPONSKO A ZAHRANIČNÍ TRHY

Vystudoval jste VŠ v oboru elektro, IT nebo telekomunikace? Je Vám blízký vývoj automobilů a rádi byste se v této oblasti uplatnili? Chcete pracovat jako specialista pro infotainment a cestovat v rámci pozice do zahraničí? Komunikujete bez problémů anglicky a jazyk chcete denně využívat? Chopte se této zajímavé pracovní pozice a začněte pracovat jako SPECIALISTA PRO NAVIGACE, RÁDIA A BLUETOOTH!

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků zahraničních trhů a vyhodnocení dopadů
  • Zodpovědnost za svěřené funkce a služby
  • Spolupráce při vývoji infotainmentu
  • Výjezdy na zahraniční služební cesty (Japonsko, Severní Amerika)
  • Příprava a prezentace reportů
  • Komunikace v anglickém jazyce na denní bázi

Co požadujeme?

  • SŠ (s praxí)/VŠ (absolvent) v oboru elektro, IT nebo mechatronika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zájem o automobilový průmysl, nové trendy a technologie
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Chtít se stát jedničkou ve svěřené oblasti
  • Komunikativnost, pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Týdne dovolené navíc
  • Zkrácená týdenní pracovní doba
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cestování do exotických zemí
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Cafeterie a další

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!