LOGISTIK V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

24000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti s logistikou a cítíte se v této profesi jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí úspěšné firmy? Pak je to jednoduché, zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: LOGISTIK V AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními klienty
  • spolupráce při návrhu výrobní a distribuční strategie
  • zajištění optimálního toku materiálu a výrobku (dodavatel►sklad►výroba►sklad►zákazník)
  • spolupráce při zavádění nových procesů
  • aktualizace a správa dat v systému SAP

Co požadujeme?

  • praxi v logistice alespoň 1 rok
  • znalost angličtiny (němčiny) na komunikativní úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu
  • samostatnost, asertivita

Co nabízíme?

  • propracovaný proces zaškolování
  • motivující měsíční bonusy k fixnímu platu
  • jednosměnný provoz
  • po roce pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!