SPECIALISTA OPTIMALIZACE NÁKUPNÍCH PROCESŮ AJ/NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste odborník na nastavování a optimalizaci nákupních procesů? Máte rovněž zkušenosti s logistikou a suply chain? Chcete se podílet na lokálních i nadnárodních projektech? Angličtinu využíváte na denní bázi a domluvíte se i německy? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Nadnárodní obchodně výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA OPTIMALIZACE NÁKUPNÍCH PROCESŮ AJ/NJ 40-60.000Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýzy stávajících procesů v rámci nákupu, logistiky, supply chain
  • identifikace nedostatků
  • návrhy na zlepšení aktuálních procesů
  • implementace nových procesů
  • úzká spolupráce s operativním nákupem
  • spolupráce na lokálních i globálních projektech
  • analýzy trhu, reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • středně pokročilou znalost německého jazyka
  • zkušenosti s nastavováním nákupních procesů
  • analytické myšlení, inovativní přístup, týmový přístup
  • uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti s celosvětovou působností
  • roční odměny
  • 5 týdnu dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělání
  • jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5