MECHANIK - JEDNA SMĚNA

20000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte zkušenosti s údržbou, servisem nebo opravami elektrotechnických částí? Hledáte novou práci, kde využijete vlastní nápady při řešení oprav a chcete pracovat na 1 směnu bez víkendů? Pak reagujte na pozici MECHANIK-ELEKTRONIK ještě dnes! Velmi úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pracovní pozici: MECHANIK-ELEKTRONIK (20 – 28 000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Zaškolení na pracovní pozici a neustále se učení novým věcem
  • Opravy, pravidelná údržba a montáže elektrozařízení
  • Diagnostika závad, řešení problému při výrobě
  • Navrhování zlepšování daných zařízení
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Dobrou orientaci v elektrotechnických schématech
  • Alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Platnou vyhlášku 50 min. §5
  • Proaktivitu při řešení závad, technické myšlení
  • Pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.