STAVBYVEDOUCÍ – I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Rádi byste získali pracovní zkušenosti na technické pozici, která je vhodná i pro absolventy? Jste komunikativní a to také v anglickém jazyce a jste ochotný občas cestovat po ČR a do zahraničí? Máte dobré organizační schopnosti? Pak právě hledáme Vás na pozici STAVBYVEDOUCÍ – I PRO ABSOLVENTY!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podílení se na realizaci staveb
  • odpovědnost za zaměstnance na stavbě
  • zajištění logistických procesů – dodávky materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • jednání se zákazníky a to i v angličtině
  • občasné kratší služební cesty po ČR a zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • možnost cestování a užití anglického jazyka
  • práci na zajímavých stavebních projektech
  • možnost zaučení a profesního růstu
  • zajímavé finanční benefity
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport a kulturu, na vzdělání a školení
  • možnost závodního stravování
  • místo výkonu práce - Plzeň - město