TECHNICKÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

Jste rozený technický typ a máte zkušenosti s vedením technického či výrobního úseku? Domluvíte se anglicky a chcete zaměstnání, kde budete moci naplno využít své jazykové schopnosti? Považujete se za dobrého vedoucího? Pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme! Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte zaslat svůj životopis na níže uvedený e-mail! Nadnárodní výrobní společnost, hledá do svého týmu posilu na pozici: TECHNICKÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • vedení technického oddělení – konstrukce, nástrojárna
  • komunikace napříč celou společností
  • realizace nových projektů
  • kontrola výrobních procesů
  • příprava rozpočtu
  • zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, technický směr
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • dostatek zkušeností nasbíraných na podobné pozici
  • orientaci v ISO normách
  • výborné logické a technické myšlení

Co nabízíme?

  • služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj