HARDWARE VÝVOJÁŘ

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás pracovat s HW a máte chuť pracovat na unikátních projektech v R&D v oblasti výroby pohonů? Anglický jazyk pro Vás není problém a máte chuť aktivně spolupracovat se zahraničními týmy? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Budete navrhovat a vyvíjet HW systémy pro podporu výroby pohonů
  • Aktivní spolupráce se zahraničními týmy
  • Návrhy a tvorba EOL komponent

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s návrhem HW systému
  • Alespoň teoretická orientace v oblasti výkonové techniky a řízení pohonů a měničů

Co nabízíme?

  • Propracovaný systém školení a možnost karierného růstu (do manažerských i technických pozic)
  • Možnost cestovat do zahraničních poboček
  • 5 týdnů dovolené a flexibiní pracovní dobu + možnost 8 dní dovolené navíc
  • Pracoviště v blízkosti stanice metra B

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu