HARDWARE VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zapálení do vývoje hardwaru? A máte chuť pracovat na unikátních projektech v oblasti automotive? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na jedinečném vývojovém projektu, pak hledáme právě Vás! Neváhejte ani vteřinu a zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Budete navrhovat, vyvíjet a testovat HW systémy
  • Práce s komunikačními protokoly
  • Aktivní spolupráce se zahraničními týmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s návrhem a testování HW systému
  • Znalost programovacího jazyka C/++

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a flexibiní pracovní dobu
  • Moderní a skvěle vybavené pracoviště
  • Multisport kartička
  • Neustálé vzdělávání a školení

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.