C# VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás programovat v C#, chtěli byste prosadit své nápady a rádi byste využili svou angličtinu? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! C# VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Vývoj a testování SW CRM systému v C#
  • Vytváření nového kódu
  • Kooperace s konzultanty
  • Navrhování vhodných řešení
  • Tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vývojem v C#
  • Dovednosti v práci s databází MSSQL a webovými službami
  • Schopnost domluvit se anglicky
  • Zkušenosti s CRM systémy či prací ve Scrumu výhodou, nikoliv však podmínkou

Co nabízíme?

  • Certifikace v rámci dalšího vzdělávání
  • Tři Sick days
  • Občerstvení na pracovišti a stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Poukázky na sportovní aktivity
  • Slevy na HW i SW, zvýhodněný mobilní tarif,
  • Odměnu za přivedení svého kamaráda

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.