DISPEČER - JEN RANNÍ SMĚNA s NJ

35000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti na pozici DISPEČER? Chcete pracovat jen na ranní směně? Máte znalost německého jazyka? Rozšiřujeme tým dispečerů!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • zajištění a řízení kamionové přepravy
  • vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • aktivní komunikace s řidiči
  • operativní řešení vzniklých problémů
  • spolupráce s kolegy v rámci ČR i Německa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • nutné zkušenosti na pozici Dispečer
  • německý jazyk - denní využití
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • ranní směna
  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • HPP
  • využití německého jazyka
  • telefon k soukromým účelům
  • nástup dohodou, možný ihned

  • pracoviště Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Petra Benešová DiS.
HR Consultant

+420775787061
plzen@acjobs.cz
Skype