DISPEČER/KA PŘEPRAVY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete si rozšířit své zkušenosti a znalosti v úspěšné německé společnosti? Baví vás plánovat a máte asertivní povahu? Pak neotálejte a zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřešení vzniklých problémů
  • zajištění kamionové přepravy
  • plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • koordinace a komunikace s řidiči
  • spolupráce se zahraničím
  • práce ve 2 směnném provozu

Co požadujeme?

  • středoškolské a vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • středně pokročilou znalost angličtiny (se základy němčiny) nebo němčiny
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • logické a analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat na směny - ranní a odpolední

Co nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost využití cizích jazyků
  • příjemné pracoviště
  • nástup dohodou
  • jazykové kurzy a telefon pro osobní využití
  • zaměstnání v perspektivní společnosti

  • pracoviště Plzeň-sever (blízko Plzně)