TECHNIK KVALITY ELEKTRO

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

Máte zkušenosti s kontrolou kvality výrobků a hledáte novou pracovní příležitost? Máte SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické? Pak nám zašlete svůj životopis! Stabilní zaměstnavatel v Brně hledá pracovníka na pozici: TECHNIK KVALITY ELEKTRO (23 - 26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce s měřícími zařízeními
  • Vyhodnocení naměřených hodnot
  • Evidence příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s podobnou pozicí jsou výhodou
  • Platnou vyhlášku č. vyhlášku č. 50/1978 §5
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání u zajímavé společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Obědy na pracovišti za zvýhodněnou cenu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.