TEAMLEADER VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v menší rodinné firmě na pozici TEAMLEADER VE VÝROBĚ v Brně? Orientujete se v oblasti strojírenství a máte praxi s vedením lidí ve výrobním podniku? Pak jste ten správný kandidát! Úspěšná strojírenská společnost, která se zabývá výrobou technologických celků, hledá novou posilu na pozici: TEAMLEADER VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • vedení a motivace týmu – cca 10 operátorů
  • rozdělení úkolů pracovníkům a dohlížení na výrobní proces
  • pravidelné hodnocení dosažených výsledků
  • podpora zaměstnanců v jejich rozvoji
  • dohlížení na bezpečnost práce
  • zodpovědnost za včasné zpracování zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 3 roky zkušeností na podobné pozici podmínkou
  • praxe s obráběním v malosériové výrobě
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost řízení výrobních a pracovních kapacit
  • znalost práce s MS Office

Co nabízíme?

  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • příjemný pracovní kolektiv, rodinná atmosféra
  • práce s moderním technologickým vybavením
  • příspěvek na stravování, firemní akce
  • místo výkonu práce: Brno