VEDOUCÍ VÝROBNÍ SKUPINY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste organizačně schopná a zodpovědná osobnost se zkušenostmi s vedením týmu? Potom se přihlaste do výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍ SKUPINY

Pracovní náplň

  • řízení kolektivu ve výrobě
  • organizace a kontrola práce pracovníků
  • provádění školení pracovníků
  • kontrola docházky, organizace změn ve směnách
  • spolupráce s údržbou a mechaniky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s vedením výrobního týmu
  • silnou osobnost schopnou prosadit svůj názor
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provoze

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • motivační bonusy a příplatky
  • stravenky
  • možnost kariérního posunu
  • možnost nástupu ihned

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.