LEAN SPECIALISTA – OKRES SVITAVY

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Jste technicky zdatná osobnost se zkušenostmi v oblasti lean managementu? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni? Termíny jako SixSigma a 5S Vám nejsou cizí? Chcete mít zodpovědnost za školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby a optimalizovat výrobní procesy? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Svitavy, hledá do svých řad kandidáta na pozici LEAN SPECIALISTA.

Pracovní náplň

  • Implementace metod štíhlé výroby
  • Zefektivňování výrobních procesů
  • Školení zaměstnanců
  • Nastavování procesů ve výrobě
  • Komunikace v AJ/NJ napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti lean managementu
  • Německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s optimalizací výrobních procesů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Výkonnostní prémie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Svitavy