PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - VÝROBA a MONTÁŽE

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Působíte nebo jste působil/a několik let v oblasti technologií montáží, není Vám cizí přesun výroby, případně zavádění výroby nové a domluvíte se anglicky? Pak právě Vám nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšné automotive společnosti a mít možnost dál se profesně rozvíjet na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - VÝROBA a MONTÁŽE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při výstavbě nového závodu - především při plánování technologických výrobních procesů v rámci
    montáže a její optimalizace
  • zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a v průběhu série
  • návrh stavby či rekonstrukce montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu, bezpečnost, ergonomii a výrobní náklady
  • koordinace projektových týmů a technologie montáže
  • návrhy zkušebních zařízení a zkušební metodiky
  • zpracování konstrukčních návrhů upínacích a manipulačních přípravků
  • zajištění technické podpory při nákupu strojů, zařízení a technologického vybavení pracovišť

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s transferem výroby a technickou přípravou technologií montáže (v oblasti automotive velkou výhodou)
  • komunikativní znalost AJ
  • technické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení včetně bonusů a prémií
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykový kurz
  • příspěvek na dojíždění
  • pružnou pracovní dobu
  • obědy zdarma
  • pracoviště na Tachovsku (cca 30 km od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.