SPRÁVCE SÍTĚ S AJ JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s konfigurací NW zařízení? Můžete se pochlubit středoškolským vzděláním z oblasti It? TCP/IP protokoly Vám nejsou cizí? Chcete aktivně využívat angličtinu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! SPRÁVCE SÍTĚ S AJ JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • samostatné řešení problémů v oblasti síťové infrastruktury a monitoring
  • komunikace se zahraničnímu pobočkami
  • kontrola serveru
  • práce s virtuálními technologiemi
  • reporting

Co požadujeme?

  • zkušenost s monitorováním prostředí infrastruktury
  • zkušenost s konfigurací síťových zařízení (router, switch, firewall)
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost TCP/IP výhodou
  • znalost Cisco technologií výhodou (ideálně CCNA certifikace)

Co nabízíme?

  • výborné pracovní prostředí
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocené + zajímavé bonusy
  • příplatky za směnný provoz
  • zajímavé zaměstnanecké benefity

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.