BACKUP ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se správou zálohovacích systémů? Denní komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Láká Vás zázemí mezinárodní společnosti, ve které máte možnost se dále profesně rozvíjet? Pak nás neváhejte kontaktovat! BACKUP ADMINISTRÁTOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť
  • Konfigurace, monitoring a řešení složitějších problémů
  • Implementace nových řešení
  • Účast na nových projektech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Velmi dobrou komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenosti se správou zálohovacích systémů (např. NetApp, Data Protector, Backup Exec)
  • Znalost serverových produktů Microsoft Windows
  • Zkušenosti s ITIL výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Široký výběr placených školení a kurzů
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Nové moderní pracoviště v centru města
  • Mobilní telefon a notebook i pro osobní užívání
  • Místo výkonu práce: Brno