INTEGRATION ENGINEER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš být součástí týmu, pracujícím na vývoji nové generace produktů, jež změní fungování kanceláří? Chceš řešit komplexní problémy, které jednoduše „nevygůglíš“? Jsi fanda nejnovějších technologií? Baví tě vzdělávat se v praxi? Ano? Pošli CV a já se ozvu! INTEGRATION ENGINEER

Pracovní náplň

  • záloha, obnova, instalace a konfigurace SW
  • vyhledání a nasazení vhodného SW dle potřeb projektu
  • nalezení správné konfigurace na základě hluboké spolupráce se SW týmem
  • podpora SW vývoje a architektury v testování/prototypování
  • sdílení znalostí a zkušeností s SW týmem
  • komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • silné znalosti v administraci Linuxu a schopnost instalovat, konfigurovat SW
  • schopnost používat širokou paletu open source technologií a cloudových služeb
  • základní skriptování např. Bash, Python
  • znalost SQL a non-SQL databází (nejlépe PostgreSQL a MongoDB)
  • znalost sítí (konfigurace operačního systému, firewall)
  • znalost virtualizace (KVM, LXD) a OpenStacku je výhodou

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba (9-15 pevné jádro)
  • vzdělávací kurzy dle vlastního výběru (AJ, NJ, japonština)
  • 25 dní dovolené + 2 sickdays
  • 100 Kč stravenky
  • káva, čaj na pracovišti
  • mobilní telefon + Notebook

  • místo výkonu práce: Brno