KONSTRUKTÉR S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

Máte za sebou již nějaké zkušenosti v konstrukci a láká Vás pracovat v automotive společnosti? Není pro Vás problém domluvit se s kolegy anglicky a setkal jste se již při práci či ve škole s kovovým materiálem? Potom jste pro nás ideální kandidát na pozici KONSTRUKTÉR S AJ v Brně! Moderní společnost působící v automotive hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR S AJ (30-34.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • návrh nástrojů a jejich konstrukce
  • podílení se na zlepšování
  • spolupráce s nástrojárnou
  • tvorba technických výkresů
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání, případně SŠ s praxí
  • znalost práce v konstrukčním 2D/3D softwaru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce s kovovým materiálem
  • komunikativního, týmového člověka

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování, kafeterie
  • kurzy jazyka a další odborné vzdělání

  • místo výkonu práce: Brno