PROGRAMÁTOR C# (35.000 - 60.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Je programování něco, co Vás baví a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás práce, kde budete moci využít svou kreativitu a dobré nápady? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak hledáme právě Vás! PROGRAMÁTOR C#

Pracovní náplň

  • Vývoj a integrace zabezpečovacích systému
  • Spolupráce na návrhu a systémové analýze procesů
  • Spolupráce na komplexním návrhu technických řešení projektů (SW i HW a jejich interakce)
  • Programování, testování a nasazení vyvíjených či integrovaných aplikací u zákazníků

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s programováním v C#
  • Znalost práce s MSSQL
  • Zkušenosti s WPF a WCF výhodou
  • Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Školení a odborný růst
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.