FAKTURANT/KA S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

Hledáte práci v mezinárodní firmě, ideálně v Hradci Králové? Máte zkušenosti s účetnictvím a fakturami? Mluvíte anglicky nebo německy a chcete jazyk aktivně využívat? Odpověděli jste 3x „ANO“? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad posilu na pozici: FAKTURANT/KA S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování příchozích a odchozích faktur
  • Vedení pokladny a výběry v hotovosti
  • Příprava týdenního rozpočtu
  • Spolupráce při přípravě podkladů k uzávěrkám

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy za věrnost
  • Stravenky
  • 2x ročně firemní akce
  • Příspěvky na vitamíny

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové