VÝVOJÁŘ ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK C/C++ (45-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš pracovat na super pozici, která ti umožní udávat trendy u nových automobilů a inovovat? Vystudoval jsi SŠ/VŠ, obor elektro, IT nebo automobilová doprava? Orientuješ se v SW, HW a zajímáš se o elektroniku v automobilech? Ještě ke všemu rád komunikuješ s lidmi a máš anglický jazyk na běžné komunikativní úrovni?

Pracovní náplň

  • vývoj FW/SW pro řídící systémy automobilů
  • podíl na architektuře systému
  • vytváření inovací ve vývoji
  • implementace a zprovoznění prototypu

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ/VŠ, nejlépe elektrotechnického směru
  • zkušenosti s vývojem SW/FW vítána
  • znalost programování v C/C++ (znalost C# výhodou)
  • anglický jazyk nebo německý jazyk na běžné komunikativní úrovni
  • analytická a tvůrčí mysl, systematičnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení (45-70.000 Kč)
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pružná pracovní doba (37,5 hodin týdně),
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office
  • investice do vzdělávání, cafeterie systém, zvýhodněné pořízení automobilu
  • příspěvky na stravování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.