SVÁŘEČ JUNIOR - TÁBOR

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Baví Vás svařovat a hledáte příležitost pro získání dalších zkušeností? Vyznáte se v technické dokumentaci a hledáte zaměstnání v okolí Tábora? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Prosperující strojírenská společností hledá kolegu na pozici: SVÁŘEČ JUNIOR - TÁBOR (23 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování ocelových konstrukcí
  • Práce s technickou dokumentací
  • Příprava materiálů ke svařování
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • Vyučen v oboru - výhodou
  • Praxi se svářením alespoň v rámci školní praxe
  • Svářečský průkaz - výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Stabilní zaměstnání
  • Odborné zaučení
  • Místo výkonu: okolí Táboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.