PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Zajímáte se o projektové řízení a zároveň Vám nedělá problém komunikovat v německém jazyce? Jste iniciativní a umíte činnosti efektivně zorganizovat? Pojďte tyto své dovednosti rozvíjet do prosperující mezinárodní firmy. PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace a stanovení cílů projektu
  • Monitorování projektů ve všech jeho fázích a případné řešení problémů
  • Spolupráce se členy realizačního týmu
  • Účast na operativních jednání se zákazníkem
  • Podávání písemné zprávy o stavu daného projektu

Co požadujeme?

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Dovednost aktivní komunikace v německém jazyce, další znalost jazyků výhodou
  • Komunikační dovednosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Možnost účastnit se zahraničních projektů
  • Zahájit perspektivní kariéru
  • Motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj