KONZULTANT JUNIOR – PERSONÁLNÍ AGENTURA

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Láká Tě rozmanitá práce s možností ovlivnit si svůj výdělek? Umíš si jít za svým a jen tak něco Tě nerozhází? Domluvíš se anglicky nebo německy? Odpověděl/a jsi 3x ANO? Neváhej a pošli životopis. Největší česká agentura rozšiřuje svůj tým v Hradci Králové!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní komunikace s klienty – akvizice
  • Udržování dobrých vztahů se stávající klientelou
  • Hledání a oslovování vhodných kandidátů na volné pozice
  • Zpracování a export inzerátů
  • Práce se sociálními sítěmi
  • Specifikace pozic
  • Reporting, administrativa a správa databáze

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Zkušenosti z call centra, či z obchodní činnosti – velkou výhodou
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Tah na branku, pečlivost, komunikativnost a odolnost vůči stresu
  • Ochotu se učit a profesně růst
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí české personální agentury
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Fixní mzdu a provize
  • Volitelný systém benefitů
  • Propracovaný systém školení
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaměstnavatel