REALITNÍ MAKLÉŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte zajímavou práci s neomezeným výdělkem podle jasných (průhledných) pravidel? Nebojíte se mluvit s lidmi a umíte se domluvit? Jestli k tomu máte ještě obchodního ducha, pak hledáme právě Vás! Jeden z předních lídrů na českém trhu hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: REALITNÍ MAKLÉŘ ( FIXNÍ MZDA OD 20.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace s potenciálními klienty o obchodních příležitostech
  • Zpracovávání poptávky a nabídky pro klienty
  • Zajišťování a vedení osobních prohlídek
  • Informování klientů o aktuální situaci na sledovaných trzích.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ/SOU
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Práce s internetem a MS Office
  • Trestní bezúhonnost a spolehlivost
  • Ochotu získávat nové znalosti a zkušenosti
  • Vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouva
  • Nástupní fix 20 000 Kč měsíčně
  • Měsíční provize dle osobních výsledků
  • Zajímavou, nestereotypní práci
  • Možnost kariérního postupu
  • Kompletní zaškolení, podporu a asistenci
  • Kvalitní zdroje potenciálních klientů
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Centrum Brna