VEDOUCÍ DIVIZE – PERSONÁLNÍ SLUŽBY

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte praxi jako vedoucí obchodního týmu v oblasti služeb a hledáte novou práci, která Vás bude naplňovat? Ovládáte na úrovni obchodních jednání anglický nebo německý jazyk? Jste zvyklý/zvyklá na vysoké pracovní nasazení? V rámci rozvoje divizních aktivit hledáme nového kolegu či kolegyni na vedoucí pozici na pobočku: VEDOUCÍ DIVIZE – PERSONÁLNÍ SLUŽBY

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plánování a plnění týmového plánu finančních obratů
  • Nábor a zaučení týmu konzultantů pro realizaci zakázek
  • Kontakt s klienty, řešení nových obchodních případů
  • Denní reporting managmentu za svůj tým
  • Účast na poradách managementu na centrále
  • Organizační záležitosti a administrativa (nástupy, odchody, docházka, podklady ke mzdám, školení, zápisy, pošta)

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka, výhodou znalost dalších jazyků
  • Praxi na obchodní pozici se zodpovědností za plnění týmových obratů v oblasti služeb (personální agentura, finanční služby, reality)
  • Ochotu zaučit se do realizace samotných konzultantů
  • Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem v České republice
  • Zázemí největší české personální agentury
  • Kancelář v dobré dostupnosti pro klienty
  • Fixní mzdu a motivační složku mzdy ve formě provizí
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Notebook a telefon k soukromému využití
  • Místo práce: pobočka sídlí v Olomouci, z této pobočky pečujeme o klienty v celém Olomouckém kraji a v několika případech s přesahem do Pardubického a Zlínského kraje