PRACOVNÍK PRO ŘÍZENÍ ZMĚN VE VÝROBĚ

Jste technicky a komunikačně vybaven/a natolik, že dokážete koordinovat, provádět technické změny, sbírat informace a dohlížet nad celým průběhem projektu? Vystudoval/a jste SŠ v oboru strojírenství, elektro nebo mechatronika? Váš anglický jazyk je na pokročilé úrovni a chcete jej denně využívat? Chcete začít spolupracovat s jednou z nejvýznamnějších společností v Brně? Chopte se této zajímavé pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis a pokračujte ve své kariéře jako PRACOVNÍK PRO ŘÍZENÍ ZMĚN VE VÝROBĚ!

Pracovní náplň

  • Sběr informací napříč odděleními
  • Rozhodování o změnách
  • Sledování KPI a jejich dodržování
  • Přijímání nápravných opatření a zlepšování projektů
  • Organizace schůzek a koordinace pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, strojírenství, mechatronika
  • Všeobecný technický přehled
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Komunikativního a příjemného člověka
  • Schopnost navazovat vztahy

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.