SPECIALISTA V KONTROLINGU

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte analytické myšlení a čísla jsou Vám blízká? Jste pečlivý a práce s Excelem je pro Vás radost? Jestli ano, zašlete nám Váš životopis! Významná stabilní společnost v Plzni hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni s pokročilou znalostí angličtiny na pozici: SPECIALISTA V KONTROLINGU

Pracovní náplň

  • kontrola velkého objemu dat
  • tvoření a využívání tabulek – pokročilá znalost
  • uspořádání a oprava chyb v excelových souborech
  • tvorba reportů pro vedení společnosti
  • komunikace v rámci oddělení

Co požadujeme?

  • střední nebo vysokou školu
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost Excelu
  • důslednost, pečlivost, smysl pro detail
  • analytické myšlení a vztah k číslům

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • finanční ohodnocení dle zkušeností, odměny a bonusy
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • vstupenky na kulturní akce
  • možnost výhodného telefonního tarifu

  • pracoviště: Plzeň-sever