VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Máte víceleté zkušenosti s působením v oboru mzdové účetnictví a dobře se orientujete v zákoníku práce a mzdových předpisech? Ovládáte bez problému práci s kontingenčními tabulkami? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí i příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá posilu do svého kolektivu na pozici: VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ (30-45 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení mzdové účtárny a podřízených pracovníků
  • zodpovědnost za správnost připravovaných podkladů pro mzdy
  • zajištění komplexního zpracování mzdového účetnictví
  • účast při přípravě účetních uzávěrek a výkazů
  • přehled legislativních změn a jejich implementace

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi v oblasti mzdového účetnictví min. 5 let
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost práce s programem MS Excel (kontingenční tabulky)
  • analytické myšlení, smysl pro detail a spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP a ŽP
  • příspěvek na stravování a na sport
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Brno)