SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi se pohybujete ve výrobě, jste organizačně schopní a spolehliví? Zajímají Vás pracovní pozice z oblasti plánování údržby? Hledáte stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a ucházejte se tak o tuto pracovní příležitost! Úspěšná společnost, která rozhodně má co nabídnout, hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY (30.-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace interních procesů s externími dodavateli
  • plánování lidských zdrojů v oblasti údržby a oprav strojů
  • zajištění podpory na svěřeném útvaru s ostatními odděleními
  • práce s interním informačním systémem
  • zajištění denního plnění úkolů

Co požadujeme?

  • alespoň 3 roky zkušeností plánování údržby
  • SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost MS Excel a logické uvažování
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • spolehlivost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na sport
  • Příspěvek na dovolenou nebo na sport/kulturu/volný čas/ ve výši 5 000Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dotované stravování, příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: okres Litoměřice