SPECIALISTA KVALITY (SENIOR) – chemie

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti farmacie, hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici: SPECIALISTA KVALITY (SENIOR) – farmacie

Pracovní náplň

  • tvorba strategických postupů v oblasti kvality ve výrobě
  • analýza procesních nedostatků, sledování správné dokumentace
  • zodpovědnost za dodovatelskou kvalitu
  • komunikace s externími firmami, smluvními partnery a příslušnými odděleními
  • implementace nutných změn a jejich prezentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - chemie/farmacie/technika
  • min. 2 roky zkušenost v oblasti kvality - farmacie
  • zkušenost s nastavováním procesů kvality
  • AJ - pokročilá znalost slovem i písmem
  • PC – dobrá uživatelská znalost (Word, Excel, PP)
  • výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost příspěvku na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na speciální lékařskou péči
  • lokalita práce: Středočeský kraj
  • možnost nástupu: ihned či dohodou