STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Hledáte zajímavou práci na pozici Strategický nákupčí? Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost? Chcete naplno při práci využívat angličtinu? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za stragický nákup ve svěřených komoditách
  • Vyhodnocování dodavatelů z hlediska cen, kvality, technologie
  • Vyjednávání o cenách a dodacích podmínkách
  • Identifikovat a hledat možnosti snižování nákladů a cen
  • Úzce spolupracovat s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletou praxi v oblasti strategického nákupu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – komunikace se zahraničními dodavateli
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí modermí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou, ale i náročnou práci s dodavateli i napříč společností
  • Měsíční bonus
  • Příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • Stravování zcela zdarma
  • Možnost nástupu srpen 2017

  • Lokalita: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.