MZDOVÁ ÚČETNÍ

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte znalosti ekonomie? Mzdové účetnictví Vám není cizí? Ovládáte program NUGGET a MS Excel? Umíte si stanovovat priority a pečlivost považujete za svoji ctnost? V tom případě hledá mezinárodní společnost se zaměřením na farmaceutický průmysl právě Vás. Pošlete nám životopis a zařaďte se tak do výběrového řízení na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ (27.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zpracovávání mzdového účetnictví
  • výpočet exekucí a insolvenčních řízení
  • vedení mzdové agendy zaměstnanců
  • roční zúčtování, komunikace s úřady

Co požadujeme?

  • min. 2 roky praxe na pozici mzdové účetní
  • zkušenost z výrobní společnosti
  • znalost zákoníku práce a mzdové agendy
  • znalost mzdového programu NUGGET (výhodou)

Co nabízíme?

  • 3 dny dovolené navíc
  • dotované stravování
  • smlouva na dobu neurčitou
  • firemní akce a benefity
  • místo výkonu práce okres Vyškov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.