NÁBORÁŘ V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáme posilu do týmu se zájmem o personalistiku a s obchodním myšlením. Přidej se k nám a buď součástí největší české personální agentury!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace se zákazníky (firmami)
  • tvorba a správa inzerátů
  • zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů
  • práce s databázemi
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní myšlení, zaměření na výsledky a zájem o personalistiku
  • znalost AJ
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office) a českého pravopisu
  • samostatnost, silné komunikační a argumentační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí největší české personální agentury
  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • reálnou možnost profesního růstu
  • benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • důkladné zaškolení, firemní vzdělávání

  • lokalita: Ústí nad Labem