TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

17000 - 19000 Kč

Máte SŠ vzdělání technického směru? Hledáte svoji první práci? Chcete se stát součástí stabilní společnosti na Třebíčsku? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis! Česká společnost hledá kandidáty na pozici TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (17- 19.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování administrativy
  • Plnění dílčích úkolů
  • Spolupráce s kolegy napříč oddělením
  • Podílení se na přípravě technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SPŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Základní orientaci v technické dokumentaci
  • Pozitivní přístup k práci
  • Pracovitost, pečlivost
  • Řidičský průkaz skup. B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko